Kalendár

17. - 19. február   TWC 4 Ranč Kráľova Lehota (SK)
20. - 21. február   Nahrávanie CD Bararas Ranč Kráľova Lehota (SK)
24. - 26. február   Tábor Ostrava (CZ)

Partneri

BARARAS počas Večera chvál // 29.01.2017

Rómsky BigBand s hudobno-dramatickým pásmom BARARAS v Prešove. Nádherny čas v blízkosti nášho Otca. Je neuveriteľné, ako Boh napĺňa posolstvo zjednocovania medzi slovenským a rómskym národom. Ďakujeme spoločenstvu Marana Tha za prijatie a spoločnú službu.

bararasF6 v Prievidzi // 27.01.2017

Prežili sme požehnaný čas v Spoločenstve Piar a stretli sme sa aj s nádhernými ľuďmi z GodKnows a Heartbeat.

piarBARARAS v Starej Ľubovni

Srdečne vás pozývame do KD v Starej Ľubovni, kde sa v sobotu 7.1. 2017 o 17:00 uskutoční vystúpenie rómskeho bigbandu s názvom BARARAS.
Približne 80 rómskych hudobníkov a spevákov z rôznych komunít východného Slovenska predstaví autorské piesne s kresťanským posolstvom.
Podujatie organizuje Gréckokatolícke formačné centrum pre Rómov a kapela F6.
Aj Rómovia vedia osloviť.

bararasZbierka na BARARAS

1.12.2016

Priatelia, je to úžasné !!! Na projekt BARARAS sa vyzbieralo neuveriteľných 2294 € !!!

ĎAKUJEME :) :) :)Svedectvá členov Spoločenstva apoštola PavlaPodporte projekt BARARAS

 
BARARAS

Prosíme o podporu, podporíte veľkú Božiu vec, len do konca októbra!!! Ďakujeme :) BARARAS – hudobno-dramatické pásmo rómskeho BigBandu. http://dakujeme.sme.sk/vyzva/1870/bararas--hudobno-dramaticke-pasmo-romskeho-bigbandu

Posted by F6 on 9. október 2016


Festival FestRom

festromPodporte službu medzi Rómami!

Ak by ste chceli finančne podporiť službu GFC pre Rómov v Čičave, môžete tak urobiť cez nižšie uvedený formulár portálu Ďakujeme.sk.

Môj dar
            Prvý videoklip kapely fil3Nové CD

A JE TO TU !!!

NOVÉ detské CD !!!

Ukážky piesní si môžete vypočuť TU.


CD si môžete objednať na centrumpreromov@gmail.com.

fil3 je detská kresťanská kapela, ktorá vznikla začiatkom roku 2015. Na CD, ktoré si môžete vypočuť na vyššie uvedenom linku, sa podieľajú "iba" spevácky. Avšak víziou je, aby fil3 fungovala ako samostatná formácia, nakoľko sú niektorí jej členovia aj talentovaní hudobníci. Názov fil3 pri prečítaní pripomína anglickú frázu "feel free", ktorá v preklade znamená "cítiť sa slobodný", "bez obáv" či "neobmedzovať sa". Táto detská kresťanská kapela chce poukázať na to, že vo vzťahu s Bohom máme byť ako deti = úplne slobodní, ničoho sa neobávať a ničím sa neobmedzovať, lebo "ak sa neobrátime a nebudeme ako deti, nikdy nevojdeme do nebeského kráľovstva" (Evanjelium podľa Matúša, 18. kapitola, 3. verš).